مدیریت حرفه ای فروش

مدیران رستوران ها و کافه ها همواره در رستوران و کافه خود با دنیایی از اطلاعات و دغدغه ها برای سودآوری سروکار دارند. مدیریت صندوق، مدیریت و مهندسی منو، مدیریت ارتباط با مشتریان، مدیریت میزها، افزایش بهره‌وری کارکنان، افزایش مشتریان و بهبود خدمات به آن‌ها، وفادارسازی و بازگشت مشتریان، کنترل هزینه ها و بروز شدن! تصمیم گیری موثر و به موقع درباره همه این دغدغه ها، با استفاده از فناوری و نرم افزار حرفه ای ممکنه! نرم افزار مدیریت رستوران و کافه ماپرا برای تمامی مدیران این فرصت رو فراهم کرده تا بتونن به راحتی همه این کارها رو انجام بدن

مدیران کسب و کارها همواره با دنیایی از اطلاعات و دغدغه ها برای سودآوری سروکار دارند. مدیریت فروش، مدیریت ارتباط با مشتریان، افزایش بهره‌وری کارکنان، افزایش مشتریان و بهبود خدمات به آن‌ها، وفادارسازی و بازگشت مشتریان، انبارگردانی و کنترل هزینه ها و بروز شدن! تصمیم گیری موثر و به موقع درباره همه این دغدغه ها، با استفاده از فناوری و نرم افزار حرفه ای ممکنه! پلتفرم ابری فروش ماپرا برای تمامی مدیران این فرصت رو فراهم کرده تا بتونن به راحتی و از هرجا حتی در سفر، همه این کارها رو انجام بدن.

چرا باید ماپــرا انتخابم باشه؟
قبل از سفارش، با ماپــرا بیشتر آشنا شو!
ماپــرا جامع ترین پلتفرم ابری فروش مجهز به راهکارهای متنوع پرداخت (پرداخت الکترونیک ، پوز بانکی و ... ) و فروش (سایت و فروشگاه آنلاین و فروش حضوری ) باشگاه مشتریان هوشمند و فروش بازگشتـی ، مـنوی دیجیتال ، انبارداری و کنترل هزینه هارا در سال 1397 راه اندازی کرد. این نرم افزار با امکان دسترسی از هرجا وباهر سخت افزار و اتصال در یک پلتفرم یکپارچه ، پاسخگوی نیاز کسب و کـارها به مـدیریت آسـان و تصمیم گیری های هوشمندانه و به موقع است. در ماپــرا با توجه به صنف شما و نیازمندی کسب و کارتان ، به راهکـار اختصاصی خود دسترسی دارید.
ابزارهایی که برای فروش چند برابری به شما ارائه میشه!
هر کسب و کاری که داشته باشی!
با ماپــرا می تونی:
پلن های مختلف نرم افزار فروش و مدیریت ماپــرا:

برای اطلاع از قیمت پلن ها و نسخه اختصاصی شما، فرم درخواست را تکمیل نمایید

درخواست مشاوره

ویژگی ثابت تمامی پلن ها

  • بدون محدودیت کاربران

  • بدون محدودیت در تعداد پرینتر

  • پشتیبانی اختصاصی

برخی از سخت افزارهای ماپـــرا

با قابلیت اتصال به پلتفرم ابری فروش


سخت افزارهای ماپراسخت افزارهای ماپرا
ماپــرا از زبان مشتریان
آقای محمد فدایی
فروشگاه موبایل آرتا
1x
0:00
آقای مهدی طاهری
صندوقدار رستوران ایرانی اعیون
1x
0:00
آقای میثاق وثوقی
مدیر کافه هنر
1x
0:00
آقای سید محسن میرسلیمی
مدیر کافه مونولوگ
1x
0:00
آقای مجتبی حق وردی
مجموعه ورزشی ستارگان
1x
0:00
آقای سامان احمدی
پوشاک مهستان
1x
0:00